Sekání a sečení trávy, mulčování

Provádíme sekání malých  i velkých travnatých ploch bez ohledu na to, jestli jde o rovinu, svah, členitý či terasový terén.

Na rozsáhlé travnaté plochy používáme řadu traktorů v závislosti na rozsahu, přístupovým cestám k pozemku a samotné členitosti terénu. Nabízíme jak mulčování  tak i sběr posečené trávy.

Po oboustranné dohodě přijedeme, postaráme se o váš trávník, posečeme, na přistavený kontejner naložíme zbytky posekané trávy, uklidíme a nepořádek odvezeme s sebou.

Pro vypracování cenové nabídky potřebujeme vědět pouze jak je pozemek velký, kdy se tráva naposledy sekala, jak často by se tráva měla sekat, jestli jde o rovinu a nebo svah a zda vyžadujete sběr trávy, nebo bude stačit levnější varianta - tedy mulčování.

Mulčování trávy:

Mulčování trávy je ideální varianta pro údržbu travnatých ploch, které se sečou jen několikrát do roka - například stavební pozemky, firemní areály, obecní a městské travnaté plochy,  fotovoltaické elektrárny, koryta řek, louky či běžné zahrady.

Mulčováním se jakkoliv vysoká tráva rozseká na malé kousky, které zůstanou rovnoměrně rozprostřené na místě. 

Mulčování je ideální varianta pro finančně nenáročnou údržbu travnatých ploch, jelikož odpadá odvoz a skládkování trávy.