Pronájem pracovní plošiny s dosahem 20m

 

Nissan Cabstar 20m je univerzální autoplošina s pracovní výškou 20 metrů, na kterou stačí řidičský průkaz skupiny B. Je ideální pro různé výškové práce, jako jsou instalace, opravy, při údržbě budov, reklamních billboardů, čištění a nátěrech fasád panelových a bytových domů, opravě děr ve fasádách po ptácích, kácení a prořezání stromů, rizikovém kácení, mytí oken, klempířských pracích, údržbě veřejného osvětlení, vložkování komínů, montáži klimatizací, apod.

Naše firma vám nabízí pronájem této autoplošiny za výhodnou cenu a s profesionálním servisem a obsluhou. Pracujeme na území Zlínského kraje, v Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Zlíně, Otrokovicích, Starém Městě, Kroměříži, Veselí nad Moravou, ale po domluvě kdekoliv po České republice nebo na slovensku.

Pokud máte zájem o pronájem nebo se chcete dozvědět více informací, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 604 312 620 nebo na e-mailu kacetstromy@seznam.cz.
Těšíme se na spolupráci s vámi.

 

Pro všechny uvedené práce jsme schopni zajistit odborné spolupracovníky.

Výhodou pracovní plošiny je její nízká hmotnost (3,5 t) – neponičí chodníky, dlažbu a jiné povrchy. Také její rozměry jí dovolují vjet do úzkých uliček, průjezdů a hůře dostupných míst. Maximální pracovní dosah 20 metrů je ve většině případech dostačující.

Pro více informací volejte na tel. číslo +420 604 312 620